Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

WELL-BEING PRACOWNIKÓW

Pozwól sobie pomóc

“Kiedy czytamy wspaniałą książkę, nie uciekamy od życia, ale głębiej się w nie zanurzamy”. Julian Barnes

Podobnie jest z terapią, która pozwala zanurzyć się w sobie, w swoim życiu. Terapia to pomaganie w cierpieniu, w kryzysie, w leczeniu zaburzeń. Ale terapia to także rozwój, poszukiwanie sensu życia, przełamywanie własnych ograniczeń. Współczesność niesie z sobą wygodę, korzyści, rozwiązania ułatwiające życie. Ale często mimo wszystko życie nie jest łatwe, ponieważ współczesność to także pośpiech, nowe nieznane technologie, ciągle zmieniające się warunki otoczenia, do którego wciąż trzeba się przystosowywać.

Rozumiem, że nawet zdrowa osoba może miewać gorsze okresy życia, być przemęczona, zniechęcona, osamotniona, sfrustrowana. Pozwól sobie pomóc.

Choć psycholog i jego gabinet wciąż źle się kojarzą, świadomość społeczna dotycząca korzyści płynących z terapii wzrasta. Swoją praktyką chcę się do tego przyczynić.

Pomagam osobom w kryzysie (w żałobie, w trakcie i po rozstaniu z bliskim, w trakcie i po rozwodzie, po stracie pracy), w depresji oraz z zaburzeniami okresu dzieciństwa i dojrzewania, osobowości, zaburzeniami lękowymi, a także osobom wykorzystywanym (m.in. seksualnie, w tym z dziećmi).

Zapraszam dorosłych oraz dzieci i młodzież (oczywiście z opiekunami), a także pary, małżeństwa, rodziny.

Udzielam porad, konsultacji i prowadzę terapię.

Pracuję według paradygmatu psychologii integracyjnej ( wykorzystuję rozwiązania z róznych podejść psychologii). Swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji superwizorów z Instytutu Psychologii Zdrowia.

dr Agnieszka Wiśniak

psycholog, psychoterapeuta

 
 

 

NAGŁÓWEK SEKCJI

PSYCHOLOG
"ON DEMAND"
OFERTA DLA FIRM
MOBBING
I PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY
PROFILAKTYKA WYPALENIA ZAWODOWEGO
TRENING INTERPERSONALNY

CO MNIE WYRÓŻNIA?

DOPASOWANE PODEJŚCIE

Pracuję według paradygmatu psychologii integracyjnej, który wykorzystuję rozwiązania z róznych podejść psychologii. Dzięki temu mogę dopasować działania i ścieżkę terapii do Twoich specyficznych potrzeb

CAŁY CZAS SIĘ UCZĘ

Obecnie konczę szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

PODDAJE SIĘ SUPERWIZJI

Swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji superwizorów z Instytutu Psychologii Zdrowia. Dzięki temu mogę doskonalić swoją pracę i jeszcze skuteczniej Wam pomagać

POMAGAM - W RÓŹNYCH TRUDNYCH SYTUACJACH

Pomagam osobom w kryzysie (w żałobie, w trakcie i po rozstaniu z bliskim, w trakcie i po rozwodzie, po stracie pracy), w depresji oraz z zaburzeniami okresu dzieciństwa i dojrzewania, osobowości, zaburzeniami lękowymi, a także osobom wykorzystywanym (m.in. seksualnie, w tym z dziećmi). Zapraszam dorosłych oraz dzieci i młodzież (oczywiście z opiekunami), a także pary, małżeństwa, rodziny.