Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

Psycholog Warszawa Żoliborz

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne – dobry psycholog na warszawskim Żoliborzu

Zdrowie psychiczne człowieka to temat, który nadal nie jest wystarczająco powszechny w świadomości społecznej. Wciąż wiele osób ma opory, aby zwrócić się po profesjonalną pomoc. Nie warto jednak męczyć się przez całe życie. Jeśli myślisz, że możesz potrzebować psychologicznego wsparcia lub czujesz potrzebę rozwoju osobistego, nie wahaj się skorzystać z moich usług. W stolicy istnieje bogaty wybór specjalistów od zdrowia i higieny psychiki. Wybierając psychologa, na pewno będziesz szukać kogoś profesjonalnego, ale niebagatelną rolę przy dokonywaniu wyboru stanowi też lokalizacja. Zamiast jeździć na drugi koniec miasta, możesz otrzymać niezbędne wsparcie w dogodnym dla Ciebie miejscu. Nie musisz szukać daleko, warto zgłosić się do mnie.

Jak wybrać dobrego psychologa w Warszawie?

Dobry psycholog powinien nie tylko posiadać odpowiednie wykształcenie, ale także szereg szczególnych cech: • życzliwość i taktowność w stosunku do pacjenta lub klienta, • indywidualne podejście do potrzeb danej osoby, • wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka, • profesjonalizm zawodowy i dyskrecję, • empatię i umiejętność słuchania. Opinie moich pacjentów potwierdzają, że w moich działaniach są widoczne wszystkie wymienione cechy. Warto skorzystać z moich usług psychologicznych w Warszawie na Żoliborzu, jeśli podejrzewasz u siebie problemy psychiczne lub znajdujesz się w kryzysie emocjonalnym. Pierwszym kontaktem z profesjonalistą może być wizyta w moim gabinecie w Warszawie, gdzie przeprowadzę z Tobą wywiad lub test psychologiczny i postawię diagnozę. Jako psycholog, działający w dzielnicy Żoliborz, udzielę Ci także informacji, czy powinieneś skierować się do psychiatry i zastosować leczenie farmakologiczne, czy może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie terapia u certyfikowanego psychoterapeuty.

Zadbaj o zdrowie psychiczne swojego dziecka – psycholog dziecięcy w Warszawie na Żoliborzu

Psychika i osobowość człowieka kształtują się już od najmłodszych lat życia. Wychowując dziecko, możesz napotkać się z problemami wychowawczymi, dziecko może mieć trudniejszy okres. Dla pewności, czy dziecko rozwija się prawidłowo i czy nie ma poważniejszych problemów, ważna jest rozmowa i regularny kontakt z córką, czy synem. Istotna jest edukacja rodzica w zakresie rozwoju dziecka i komunikacji z nim. Czasami jednak Ciebie i Twoją pociechę mogą napotkać trudności, które pomogę pokonać jako psycholog dziecięcy w Twojej dzielnicy miasta Warszawa, przyjmujący na Żoliborzu, diagnozując Twoje dziecko i dając Ci wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Psycholog Warszawa Żoliborz – Wybór ścieżki edukacji i drogi rozwoju zawodowego

Nie tylko dorośli, ale również dzieci mogą potrzebować psychologa. Tak samo jest w przypadku okresu dorastania. Adolescencja bywa trudnym czasem pełnym burzliwych przeżyć i trudnych wyborów. Oprócz profesjonalnej diagnozy, jako psycholog dziecięcy działający w Warszawie na Żoliborzu pomogę Ci określić cechy osobowości oraz mocne strony podczas konsultacji i poprzez odpowiednio dobrane testy. Naprowadzę Cię na odpowiedni trop w wyborze kierunku samorozwoju oraz odpowiednio pokieruje Twoim rozwojem osobistym.