Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE
DLA PRACOWNIKÓW W TRUDNYCH CZASACH

 Żyjemy w czasach, w których możemy nie czuć się bezpiecznie, bo trudno przewidzieć przyszłości, co jest jedną z podstaw zachowania stabilizacji. Wydaje się, że uporaliśmy się z pierwszą falą epidemii, ale nasze problemy nie zniknęły. Utraciliśmy poczucie kontroli, a obecna trudna sytuacja nie pozwala nam go w pełni odzyskać. Nie nosimy już maseczek, ale nadal się boimy o swoje zdrowie i naszych najbliższych.

Te trudności mogą stać się dla części z Państwa pracowników źródłem lęku i niepokoju. Warto im pomóc w tych trudnych chwilach, nie tylko zapewniając możliwość pracy z domu (może już na zawsze), ale także oferując ochronę  psychologiczną, wsparcie w zarządzaniu emocjami.

Akcje podejmowane przez większość społeczeństwa, takie jak praca zdalna z domu czy #zostajewdomu, przyczyniają się do zmniejszenia rozprzestrzeniania wirusa, ale mogą powodować lub spowodują w niedalekiej przyszłości poczucie osamotnienia, niepewności i lęku u osób, które zostały odizolowane od swojego codziennego środowiska.

     Do tego dochodzi nowa sytuacja przebywania wspólnie w jednym mieszkaniu, domu całej rodziny, która do tej pory pracowała, uczyła się i spędzała ze sobą zdecydowanie mniej czasu niż obecnie.

    Od początku epidemii oferowaliśmy bezpłatne wsparcie psychologiczne pracownikom wielu organizacji, które chciały skorzystać z tej pomocy. Z tego wsparcia skorzystało dziesiąstki osób i każda z nich podkreślała jak wdzięczna jest organizacji za takie wsparcie.  Wiele z nich, dzięki tej pomocy mogło utrzymać swoją wysoką wydajność, a wiele po raz pierwszy mogło skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologa.

   Mimo pozornego zakończenia pandemii problemy pozostały. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami i kontynuowania wsparcia psychologicznego dla swoich pracowników.

   Usługa jest całkowice anonimowa i żadne dane dotyczące udzielanej pomocy nie są przekazywane firmie. W przypadku wizyt indywidualnych otrzymują Państwo tylko informacji o ilości odbytych wizyt.

 dr Agnieszka Wiśniak, psycholog, psychoterapeuta

 

PSYCHOLOG
"ON DEMAND"
OFERTA DLA FIRM
MOBBING
I PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY
PROFILAKTYKA WYPALENIA ZAWODOWEGO
TRENING INTERPERSONALNY

CO MNIE WYRÓŻNIA?

DOPASOWANE PODEJŚCIE

Pracuję według paradygmatu psychologii integracyjnej, który wykorzystuję rozwiązania z róznych podejść psychologii. Dzięki temu mogę dopasować działania i ścieżkę terapii do Twoich specyficznych potrzeb

CAŁY CZAS SIĘ UCZĘ

Obecnie konczę szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

PODDAJE SIĘ SUPERWIZJI

Swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji superwizorów z Instytutu Psychologii Zdrowia. Dzięki temu mogę doskonalić swoją pracę i jeszcze skuteczniej Wam pomagać

POMAGAM - W RÓŹNYCH TRUDNYCH SYTUACJACH

Pomagam osobom w kryzysie (w żałobie, w trakcie i po rozstaniu z bliskim, w trakcie i po rozwodzie, po stracie pracy), w depresji oraz z zaburzeniami okresu dzieciństwa i dojrzewania, osobowości, zaburzeniami lękowymi, a także osobom wykorzystywanym (m.in. seksualnie, w tym z dziećmi). Zapraszam dorosłych oraz dzieci i młodzież (oczywiście z opiekunami), a także pary, małżeństwa, rodziny.