Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

Psycholog Warszawa Wilanów

Dla wielu z nas najważniejszą wartością w życiu jest zdrowie. Niestety, często zbyt mocno skupiamy się nad aspektem fizycznym tego pojęcia. Zapominamy, że wiele przypadłości fizycznych jest spowodowanych złym stanem naszej psychiki. Ponadto problemy natury emocjonalnej potrafią zatruć życie jeszcze skuteczniej niż niejedna choroba naszego ciała. Dlatego, gdy poczujemy, że potrzebujemy pomocy w sferze emocjonalnej, powinniśmy skontaktować się z kompetentnym specjalistą, jakim jest psycholog działający w Warszawie w dzielnicy Wilanów.

Skuteczny psycholog w Wilanowie

Gabinet psychologa na warszawskim Wilanowie jest prowadzony przez dr Agnieszkę Wiśniak. Jest ona specjalistką wyróżniająca się wszechstronnym i wieloletnim doświadczeniem. Świadczy nie tylko standardowe usługi, lecz również jest wykładowcą akademickim, trenerem rozwoju osobistego oraz specjalizuje się w tzw. psychologii biznesu. Oznacza to, że może pomóc nie tylko indywidualnym pacjentom, ale również np. pracownikom firm. Jako psycholog (Warszawa Wilanów) oferuje zatem bardzo wszechstronną pomoc, która może poprawić życie niemal każdej osoby, która zgłosi się do niej ze swoim problemem.

Psycholog dziecięcy na Warszawskim Wilanowie

Prowadzona przez panią Doktor Wiśniak placówka o nazwie “Koncept” to również miejsce, w którym pracuje jako psycholog dziecięcy. Ten rodzaj specjalistycznej pomocy jest szczególnie istotny, ponieważ coraz częściej najmłodszych dopadają problemy natury emocjonalnej. Zawsze powinniśmy obserwować swoje pociechy i reagować, jeżeli widzimy, że są smutne lub rozdrażnione. Zdecydowanie nie powinniśmy się irytować ani bagatelizować utrzymującego się stanu zniechęcenia lub drażliwości. Koniecznie powinniśmy porozmawiać z dzieckiem, bowiem dany stan może być skutkiem poważnych kłopotów, na które często składa się stres szkolny, złe relacje z nauczycielami i rówieśnikami, poważne kompleksy lub strach. Im dłużej dziecko będzie się z tym męczyć, tym mniejsza szansa na to, że zdoła szybko zażegnać problemy. To z kolei może poważnie odbić się na jego dorosłym życiu.

Potrzebujesz pomocy? Zapisz się na wizytę u psychologa Warszawa Wilanów!

Dobry psycholog w Warszawie na Wilanowie cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta. W leczeniu przypadłości psychicznych nie ma bowiem miejsca na rutynę i schematyczność. Każdy pacjent jest inny i leczenie będzie skuteczne tylko wtedy, gdy psycholog dostosuje się do wymagań i potrzeb osoby leczonej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty w gabinecie „Koncept”, który wyróżnia się indywidualnym podejściem.