Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

Psycholog Warszawa Wola

Zrozumienie, akceptacja, szacunek. Prowadząc terapię z osobą w kryzysie, kieruję się wartościami, które pomagają w nawiązaniu relacji opartej na zaufaniu i wspierają drogę do osiągnięcia pełni zdrowia. Jako psycholog w moim gabinecie na Warszawskiej Woli spotykam się z osobami w kryzysie, cierpieniu oraz z przewlekłymi zaburzeniami. Wierzę, że podczas terapii pomogę Ci walczyć ze swoim problemem, dążąc do odzyskania dawnej pogody ducha.

Wsparcie i zrozumienie – psycholog na Woli Warszawa

Swoją pracę jako psycholog w gabinecie w Warszawie na Woli rozpoczęłam z pasji. Jako absolwentka filologii polskiej zdecydowałam się na ukończenie psychologii klinicznej, a później zajęłam się pracą z osobami poszukującymi sensu życia, cierpiącymi i w długotrwałym kryzysie. Zależy mi, by pomoc psychologa przestała być tematem tabu, a terapia postrzegana była, jako wartościowa i potrzebna.

Podczas wizyty w moim gabinecie możesz liczyć na pełne zrozumienie swojego problemu. Jako psycholog (Warszawa Wola) nie bagatelizuję nawet chwilowego cierpienia, z którym pacjent nie potrafi sobie poradzić. Rozumiem, że każdy narażony jest na ciężkie momenty życia, a osamotnienie, przemęczenie i frustracja dotykają każdego, nawet zdrowych ludzi. Wierzę, że dobry psycholog powinien oferować pacjentom wsparcie, które jest im potrzebne w kryzysie. Swoją uwagę skupiam na wypracowaniu mechanizmów prowadzących do odzyskania pełni zdrowia, dobrego samopoczucia i kontroli nad złymi emocjami.

W swojej pracy psychologa kieruję się ważną zasadą – szacunkiem do drugiego człowieka. Osoby zgłaszające się do mojego gabinetu mogą liczyć na pełne wsparcie w kryzysie, przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Wierzę, że tylko dzięki wzajemnemu zaufaniu można stawić czoła problemom. Rozumiem specyfikę swojej pracy i istotę przeżyć, którymi dzielą się ze mną pacjenci. Staram się tworzyć atmosferę, która daje im pewność, że wyjawione doświadczenia nigdy nie opuszczają ścian gabinetu psychologa Warszawa Wola.

Psycholog Warszawa Wola – Pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Swoje praktyki świadczę szerokiemu gronu pacjentów. Jestem w stanie zaplanować i przeprowadzić terapię osób dorosłych w kryzysie, depresji oraz z zaburzeniami. Ze zrozumieniem podchodzę do problemów osób w żałobie, z zaburzeniami lękowymi, czy pacjentów wykorzystywanych seksualnie.

Jeśli poszukujesz psychologa dziecięcego w Warszawie na Woli, to swoją pomoc oferuję także najmłodszym. Na terapię zapraszam także młodzież, małżeństwa i rodziny.

Jestem również w stanie udzielić porad i konsultacji przedsiębiorcom. W swojej pracy zajmuję się bowiem problemami mobbingu czy wypalenia zawodowego. Organizuje również treningi interpersonalne. Pozwól, bym pomogła także Tobie i pracownikom Twojego przedsiębiorstwa!