Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

Psycholog Warszawa Targówek

Gorsze samopoczucie lub kryzys emocjonalny po utracie bliskiej osoby nie muszą być problemami, z którymi zmierzysz się sam. Jako psycholog działający na terenie Warszawy, m.in. w dzielnicy Targówek, mogę pomóc Ci przejść przez trudny czas, proponując terapię pełną zrozumienia i akceptacji. Swoją praktyką chcę zwrócić uwagę społeczeństwa na konieczność dbania o równowagę psychiczną, a także niebagatelizowania nawet krótkotrwałych okresów załamania. Pozwól, bym pomogła Ci w trudnym dla Ciebie czasie!

Psycholog Warszawa Targówek – Z szacunkiem do każdego pacjenta

Wizyta w gabinecie psychologa nie jest zarezerwowana wyłącznie dla osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami. Swoją terapię proponuję wszystkim tym, którzy czują, że znaleźli się na zakręcie. Współpracuję z osobami wypalonymi zawodowo, cierpiącymi na przewlekłe zaburzenia, czy czującymi, że straciły energię do działania. Jako doświadczony psycholog umiem dostosować metodykę pracy do indywidualnej sytuacji, w której znajduje się pacjent. Z pełnym zrozumieniem i akceptacją podchodzę do każdej osoby, która odwiedza mój gabinet. Nie lekceważę słów, oferując swoją uwagę i czas.
Pracuję jako psycholog na Targówku od lat. Moje zamiłowanie do psychologii rozpoczęło się jeszcze na studiach filologii polskiej, po których zdecydowałam się na zdobycie wykonywanego dziś zawodu. Wierzę, że dzięki mojej pracy, przyczyniam się do rozpowszechniania świadomości na temat istoty zdrowia psychicznego. Jest ono równie ważne, co fizyczna kondycja ciała, a nawet małe spadki samopoczucia i przejściowy kryzys emocjonalny kwalifikują się do wsparcia ze strony specjalisty.

Wsparcie psychologiczne i kompleksowa terapia – psycholog Warszawa Targówek 

Jako psycholog w Warszawie Targówek prowadzę szeroki zakres działań terapeutycznych. Opracowuje m.in. warsztaty psychologiczne dla firm oraz przeprowadzam szkolenia przeciwdziałające mobbingowi i przemocy w miejscu pracy. Współpracuję również z osobami wypalonymi zawodowo, czy potrzebującymi treningu interpersonalnego. Świadczę usługi coachingu i mentoringu na terenie Targówka i okolic.
Duża część mojej pracy to także terapia indywidualna. W swoim gabinecie udzielam wsparcia psychologicznego osobom po stracie bliskich, z zaburzeniami lękowymi, czy doświadczającymi przemocy seksualnej. Pracuję także jako psycholog dziecięcy na Targówku, z wielką empatią podchodząc do kłopotów najmniejszych pacjentów. Zapewniam o pełnej dyskrecji i zrozumieniu problemów, z którymi zgłaszają się do mnie osoby w potrzebie. Rozumiem specyfikę swojej pracy i staram się, by każdy z moich pacjentów otrzymał pomoc potrzebną mu do osiągnięcia stanu wewnętrznej równowagi.