Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Мене звуть Оксана. Я українка.

Через війну змушена була виїхати з України із трьома дітьми. І тепер вже точно знаю як це отримувати допомогу від людей, які хочуть її щиро надати. Зараз мешкаю у Польщі

Я психолог.

Потягом попередніх 10 років допомагала людям у вирішенні їх психологічних проблем. Мала власну приватну практику, працювала з дітьми та дорослими.

Багаторічний досвід роботи, поруч з хорошою освітою та постійним поповненням багажу своїх знань, дозволяє мені надавати висококваліфіковану допомогу своїм клієнтам.

Зараз стану підтримкою для тих, що потребують психологічної допомоги з приводу війни в Україні.

Працюю українською та російською мовою. Добре володію польською.

Можливі зустрічі очно в центрі Варшави (Waliców 17 m. 3A; cтанції метро M2:  ОNZ або Rondo Daszyńskiego), або онлайн; 48731676911; bolistowska@gmail.com

 

 

Pomaganie uchodźcom wojennym z Ukrainy to nie tylko zapewnienie schronienia, pożywienia i produktów codziennego użytku. Bardzo ważnym elementem wsparcia jest ich aktywizacja zawodowa. Ukraińcy chcą pracować, nie chcę biernie korzystać z pomocy. To wzmacnia ich poczucie sprawstwa, przywraca podmiotowość, co pozwala lepiej radzić sobie z doświadczeniami, z którymi się mierzą.

Proszę, przemyślcie swoje działania, potrzeby, aby umożliwić pracę psychologom z Ukrainy, z którymi koncept nawiązał współpracę. 

Całość dochodu za usługi, które świadczą współpracownicy z Ukrainy, koncept przekazuje jako ich wynagrodzenie, jednocześnie biorąc na siebie koszty faktur, podatku oraz miejsca pracy/ gabinetu w przypadku konieczności pracy bezpośredniej i innych koniecznych zobowiązań finansowych.

Nasi psycholodzy z Ukrainy chcą wspierać swoich rodaków, pomagać im w tej trudnej sytuacji. Zamawiając różnego rodzaju usługi związane ze wsparciem psychologicznym oferowanym swoim ukraińskim pracownikom i ich rodzinom, pomagacie też pracującym psychologom z Ukrainy.

W języku ukraińskim i rosyjskim oferujemy:

  • konsultacje, porady, inne formy wsparcia psychologicznego dla dzieci i dorosłych (online i w gabinecie (Warszawa)
  • webinar w języku ukraińskim (dla osób przybywających do Polski) na temat m.in. zorganizowania życia w Polsce, potrzeb, emocji związanych ze zmianą sytuacji i na inne tematy w zależności od zapotrzebowania (online, on-site)

Ponadto oferujemy webinar oraz indywidualne wsparcie dla rodzin przyjmujących gości z Ukrainy: jak z nimi rozmawiać? jak zadbać o nich, ich potrzeby? jak oni mogą dbać o siebie w sytuacji adaptacji do nowych warunków? (online, on-site, w jęz.polskim). Dowiedz się więcej…