Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

Dobry psycholog w Warszawie

Psycholog dr Agnieszka Wiśniak


psycholog kliniczny, psychoterapeuta, coach,
wykładowca akademicki

Szukasz dobrego psychologa w Warszawie, który pomoże Ci w rozwiązaniu problemów? Bardzo cieszę się z podjętego przez Ciebie pierwszego kroku, a teraz pozwól, że Ci się przedstawię. Nazywam się Agnieszka Wiśniak i pomagam osobom w radzeniu sobie z bieżącymi trudnościami, a także osobom od dawna tkwiącym w kryzysie. Na co dzień pracuję jako psycholog kliniczny, psychoterapeuta, coach, jestem wykładowcą akademickim, a także prowadzę różne formy rozwoju osobistego, m.in. szkolenia, treningi, warsztaty. Chętnie Cię poznam i zaproponuję rozwiązanie Twoich trudności.

Dobry psycholog Warszawa – Jak mogę Ci pomóc?

Jako bardzo dobry psycholog z Warszawy, staram się sprostać wielu wyzwaniom, dlatego łączę pracę kliniczną z pracą w biznesie i świecie nauki. Takie kompetencje pomagają mi dobierać formy, metody i narzędzia pracy do potrzeb ludzi i jak najlepiej wspierać osoby w różnych ich trudnościach i w różnych sytuacjach.
Jako psychoterapeuta rozpoznam Twoje trudności i pomogę w ich rozwiązaniu, przeprowadzę konsultacje, udzielę Ci porady. Podpowiem Ci, jak sobie radzić ze stresem w życiu codziennym oraz zwrócę uwagę na Twoje mocne strony. Ich rozwijanie pomaga w pokonywaniu przeszkód i w drodze do dobrego samopoczucia. Na Twoją prośbę możemy też wykonać test osobowości, dzięki czemu dowiesz się, jakie masz zasoby. Wizyta konsultacyjna w moim gabinecie ukierunkowana jest na diagnozę i uruchomienie procesu zmiany pacjenta. Przeprowadzam szczegółowy wywiad z pacjentem, opracowuję indywidualny plan zdrowienia, dzięki czemu łatwiej mi jest dobrać odpowiednią formę terapii. Jako doświadczony i dobry psycholog w Warszawie pomagam młodym dorosłym, dorosłym oraz parom. Każdy pacjent to dla mnie odrębny i równie ważny przypadek.
Jako trener biznesu rozpoznam potrzeby pracowników Twojej organizacji. Wspólnie z Tobą zaplanuję działania rozwojowe (wykłady, szkolenia, warsztaty, trening), których potrzebują ludzie Twojej firmy. Opracuję i zrealizuję działania nastawione na kształtowanie kompetencji osób dorosłych (wiedzy, umiejętności, postaw) niezbędnych do osiągania celów zawodowych i organizacyjnych.
Udzielam też wsparcia w nagłych sytuacjach kryzysowych, które pojawiają się w miejscu pracy lub życiu prywatnym Twoim i Twoich pracowników.
Jako dobry psycholog pomogę Ci w wyznaczeniu celów w różnych obszarach Twojego życia, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Wspólnie opracujemy plan osiągnięcia celów. Będę Ci towarzyszyć i wspierać Twoją motywację w ich osiągnięciu.

Jak to ze mną było? – dobry psycholog Warszawa 

Choć z pierwszego wykształcenia jestem nauczycielem języka polskiego, dopiero drugi zawód stał się moją pasją. Po skończeniu filologii polskiej, następnie obronie doktoratu na Uniwersytecie Opolskim zdecydowałam się na drugi kierunek. Psychologię o specjalności psychologia kliniczna ukończyłam z wyróżnieniem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Sama przeszłam długą drogę, żeby być w miejscu, w którym jestem i zasługiwać na miano dobrego psychologa w Warszawie. Pracę zawodową zaczynałam w kadrach jednej z państwowych instytucji publicznych. Następnie byłam nauczycielem języka polskiego w liceum, a po uzyskaniu stopnia doktora jestem nauczycielem akademickim. Od 2004 roku organizuję i prowadzę szkolenia dla nauczycieli i biznesu. Jestem akredytowanym coachem ACC International Coach Federation. Sama ciągle się rozwijam i cała moja działalność zawodowa związana jest z szeroko rozumianym rozwojem człowieka. Na co dzień pracuję również jako nauczyciel akademicki na Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie, gdzie jestem menadżerem kierunku Psychologia w biznesie.

Dobry psycholog Warszawa – Efekty pracy

Dzięki psychoterapii lepiej poznasz siebie. Uświadomisz sobie, co sprawia Ci największą trudność w życiu i z biegiem czasu wyeliminujesz te problemy lub nauczysz się z nimi dobrze funkcjonować. Zbudujesz swoje poczucie wartości i zmienisz wpływ na swoje dotychczasowe życie. Jako dobry psycholog (Warszawa) przeprowadzę Cię przez proces, który pozwoli Ci zaakceptować siebie i wzmocni w walce z trudnościami.
Dzięki różnym formom rozwoju (szkolenia, warsztaty, treningi) także lepiej poznasz siebie. Rozpoznasz swój poziom kompetencji i je rozwiniesz.
Pozwól sobie pomóc.

PSYCHOLOG
"ON DEMAND"
OFERTA DLA FIRM
MOBBING
I PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY
PROFILAKTYKA WYPALENIA ZAWODOWEGO
TRENING INTERPERSONALNY

CO NAS WYRÓŻNIA

DOPASOWANE PODEJŚCIE

Pracuję według paradygmatu psychologii integracyjnej, który wykorzystuję rozwiązania z róznych podejść psychologii. Dzięki temu mogę dopasować działania i ścieżkę terapii do Twoich specyficznych potrzeb

CAŁY CZAS SIĘ UCZĘ

Obecnie kończę szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym

PODDAJE SIĘ SUPERWIZJI

Swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji superwizorów z Instytutu Psychologii Zdrowia. Dzięki temu mogę doskonalić swoją pracę i jeszcze skuteczniej Wam pomagać

POMAGAM W RÓŻNYCH TRUDNYCH SYTUACJACH

Pomagam osobom w kryzysie (w żałobie, w trakcie i po rozstaniu z bliskim, w trakcie i po rozwodzie, po stracie pracy), w depresji oraz z zaburzeniami okresu dzieciństwa i dojrzewania, osobowości, zaburzeniami lękowymi, a także osobom wykorzystywanym (m.in. seksualnie, w tym z dziećmi). Zapraszam dorosłych oraz dzieci i młodzież (oczywiście z opiekunami), a także pary, małżeństwa, rodziny.