Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

Pomoc psychologiczna Warszawa

Wsparcie psychologiczne w Warszawie

Czasy, gdy leczenie psychologiczne kojarzyło się źle, powinny już dawno minąć. Warto sobie uzmysłowić, że zaburzenia psychiczne i choroby umysłowe są tym, co zawierają w swojej definicji, czyli chorobami, które można i powinno się leczyć. Terapia nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie. To wyciągnięcie ręki w stronę lepszego życia! Powinnaś/ powinieneś wiedzieć, że na wyciągnięcie ręki możesz znaleźć niezbędną pomoc psychologiczną (Warszawa) i zwierzyć się ze wszelkich trudności, mając pewność, że te nigdy nie ujrzą światła dziennego z uwagi na obowiązującą tajemnicę zawodową.
Obecnie doświadczasz zupełnie innych bodźców, niż było to przed laty. Działają one w ogromny sposób na Twoją psychikę, czyniąc ją znacznie bardziej podatną na urazy. Mówi się, że współczesny człowiek w ciągu dnia otrzymuje tyle bodźców, ile nasz przodek przez całe życie. To nie pozostaje bez konsekwencji na nas i naszą psychikę. Jesteśmy pod ciągłym obstrzałem informacji o zdrowym odżywianiu i dobrym, aktywnym stylu życia, zapominając ogólnie o zdrowiu psychicznym, o które musisz dbać tak samo, a może nawet jeszcze bardziej, jak o zdrowie ciała.

Pomoc psychologiczna Warszawa – dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Na różnych etapach dojrzewania borykamy się z wieloma zupełnie odmiennymi poziomami problemów, lecz ważne jest, by nigdy ich nie bagatelizować. Dlatego oferuję terapię w ciężkich sytuacjach życiowych, takich jak żałoba, rozstanie czy utrata pracy. Pomagam w przepracowaniu traum, wykorzystywań, m.in. na tle seksualnym, również dzieciom (za zgodą opiekunów). Znajdziesz również wsparcie w sytuacji zaburzeń m.in. osobowości, lękowych czy dojrzewania oraz pomoc psychologiczną w walce z depresją. Zapraszam do siebie pary, małżeństwa, rodziny będące w trudnych sytuacjach.
Pamiętaj, że nie musisz zostawać ze swoimi problemami sama/ sam. Daj sobie pomóc w każdej sytuacji, również wtedy, gdy przytłaczają Cię codzienne czynności i nie radzisz sobie z natłokiem zadań i pośpiechem, z jakim dąży świat wielkich miast, takich jak Warszawa. Każdy z nas przechodzi gorsze etapy w życiu, gdyż są one nieodzowną jego częścią. Jednak nie musi to oznaczać trwałego pogorszenia jakości dnia codziennego. Z niemal każdego problemu da się znaleźć wyjście.

Pomoc psychologiczna Warszawa – Rzetelna, sprawdzona porada

Oferuję profesjonalną terapię, konsultacje, porady i pomoc psychologiczną w Warszawie zarówno dla dorosłych, jak i par. Moje umiejętności wynikają z lat doświadczeń i nieustannego doszkalania się. Współpracuję z superwizorami z Instytutu Psychologii Zdrowia, co czyni moją pomoc nowoczesną i sprawdzoną. Mam doświadczenie jako psycholog, psychoterapeuta, coach czy mediator i stale poszerzam swoje kompetencje.

NAGŁÓWEK SEKCJI

PSYCHOLOG
"ON DEMAND"
OFERTA DLA FIRM
MOBBING
I PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY
PROFILAKTYKA WYPALENIA ZAWODOWEGO
TRENING INTERPERSONALNY

CO MNIE WYRÓŻNIA

DOPASOWANE PODEJSCIE

Pracuję według paradygmatu psychologii integracyjnej, który wykorzystuję rozwiązania z róznych podejść psychologii. Dzięki temu mogę dopasować działania i ścieżkę terapii do Twoich specyficznych potrzeb

CAŁY CZAS SIĘ UCZĘ

Obecnie kończę szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

PODDAJE SIĘ SUPERWIZJI

Swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji superwizorów z Instytutu Psychologii Zdrowia. Dzięki temu mogę doskonalić swoją pracę i jeszcze skuteczniej Wam pomagać

POMAGAM- W RÓŹNYCH TRUDNYCH SYTUACJACH

Pomagam osobom w kryzysie (w żałobie, w trakcie i po rozstaniu z bliskim, w trakcie i po rozwodzie, po stracie pracy), w depresji oraz z zaburzeniami okresu dzieciństwa i dojrzewania, osobowości, zaburzeniami lękowymi, a także osobom wykorzystywanym (m.in. seksualnie, w tym z dziećmi). Zapraszam dorosłych oraz dzieci i młodzież (oczywiście z opiekunami), a także pary, małżeństwa, rodziny.