Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

Psycholog Warszawa Śródmieście

 

W dobie pandemii coraz większa liczba osób poszukuje wsparcia emocjonalnego i korzysta z porady psychologa. Część rodzin nie wytrzymuje presji ciągłego przebywania ze sobą w jednym domu, tworzą się nieporozumienia. Ponadto XXI wiek to czas pogoni za pracą. Życie w ciągłym biegu bardzo często przynosi niekorzystny efekt i odbija się na naszej systematyczności i jakości pracy. Większość trudności, jakie mamy do pokonania, wiąże się z wzajemnym niezrozumieniem, jednak niezwykle trudno jest dojść do tego samemu. Czasami potrzebne jest świeże spojrzenie na sytuację, by móc odnaleźć złoty środek do rozwiązania konfliktu. Jeżeli jesteś osobą, która pragnie pozytywnej zmiany w swoim życiu, umów się na wizytę u dobrego psychologa w Śródmieściu w Warszawie.

Co wyróżnia Koncept?

Swój gabinet prowadzę w całości w oparciu o moje doświadczenie i wiedzę. Oferuję różnorodne działania w zakresie wsparcia zarówno dla firm, jak i dla pacjentów indywidualnych oraz par. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, coachem i mediatorem. Ponadto jestem też pasjonatką czytania oraz podróży. Nie spoczywam na laurach, cały czas doszkalając się i pogłębiając swoją wiedzę tak, by zapewnić każdemu indywidualne podejście do problemu. Dodatkowo mam też doświadczenie w pracy w organizacji, jest menedżerem kierunku Psychologia w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Udziały w spotkaniach pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i Twoje potrzeby, pokonać lęki, stawić czoło nowym wyzwaniom, a także wsłuchać się w uczucia innych osób. Mierzę się również ze współczesnymi problemami wypalenia zawodowego oraz podejmuję trudny i zarazem powszechny temat walki z mobbingiem i przeciwdziałaniem przemocy. Szukając dobrego psychologa w Śródmieściu, na pewno się nie zawiedziesz!

Jakie usługi oferuje psycholog?

• Konsultacje psychologiczne dla firm oraz jej pracowników,
• Szkolenia rozwojowe,
• Psychoterapie indywidualne,
• Psychoterapie dla par,
• Pomoc psychologiczna w trudnych i nagłych sytuacjach (śmierć bliskiej osoby, zwolnienie z pracy, bolesne zerwanie, inna trauma),
• Leczenie depresji oraz innych zaburzeń psychicznych.

Kontakt

Umówienie się na wizytę jest niezwykle proste. Korzystając z tej strony internetowej, możesz znaleźć zakładkę „umów wizytę”, na której dostępny jest kalendarz z wolnymi terminami. Należy zaznaczyć odpowiednią datę, wpisać typ konsultacji oraz podać swoje podstawowe dane osobowe, tj. imię i nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu. W razie jakichkolwiek pytań skontaktować się można również telefonicznie pod nr telefonu 691 914 630 lub drogą mailową na adres agnieszka.wisniak@koncept.edu.pl. Gabinet znajduje się przy ul. Waliców 17 m. 3A (10 m spacerem od Ronda Daszyńskiego, Ronda ONZ i Warsaw Trade Tower). Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!