Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

a

Psycholog Warszawa Mokotów

W obecnych czasach coraz więcej ludzi potrzebuje wsparcia psychologa. Ostatnie miesiące są szczególnie trudne z powodu pandemii koronawirusa. Jeżeli szukasz dobrego psychologa dla siebie lub swojego dziecka i bliskich w Warszawie, a mieszkasz na Mokotowie, to trafiłeś w dobre miejsce.

Dobry Psycholog Warszawa Mokotów

Życie zmusza nas do nieustannego pędu i nie pozwala nam się skupić na własnych problemach i potrzebach. Warto jednak choćby na chwilę się zatrzymać i pomyśleć nad udaniem się do psychologa. Jeżeli czujesz się źle lub uważasz, że jesteś życiowo niespełniony, to skontaktuj się ze mną. W zawodzie pracuję od lat, a szczególnie ważnym dla mnie aspektem jest psychologia rodzinna oraz dziecięca. Oferuję kompleksową pomoc, z której może skorzystać cała rodzina. Nieustannie się rozwijam, ponieważ świat wokół bez przerwy się zmienia. Pracuję według paradygmatu psychologii integracyjnej, który wykorzystuje rozwiązania z różnych podejść psychologii. Każdego klienta traktuje indywidualnie.

Psycholog rodzinny Warszawa Mokotów

Każdemu z nas może przytrafić się w życiu trudna, bolesna sytuacja. Wtedy staram się zapewnić Tobie i Twojej rodzinie kompleksową pomoc. Często zdarza się, że w związkach przytrafiają się kryzysy, dlatego serdecznie zapraszam pary na wspólne wizyty. Czasami wystarczy szczera rozmowa i pozbycie się negatywnych emocji, aby naprawić sytuację w małżeństwie. Równie często trafiają do mnie osoby przeżywające traumę z powodu utraty kogoś bliskiego lub cierpiące w wyniku trudnej sytuacji życiowej.

Psycholog dziecięcy Warszawa Mokotów

Oferuję profesjonalną pomoc dzieciom oraz młodzieży. Okres dojrzewania oraz presja ze strony rówieśnika potrafi zachwiać psychiką najmłodszych i obniżyć ich poczucie własnej wartości. Dzieci przez to mogą być skryte i tłumić swoje uczucia w sobie, co może prowadzić nawet do depresji. Jeśli zaobserwujesz niepokojące zachowania, takie jak drażliwość, wycofanie lub utrzymująca się apatia, koniecznie zgłoś się do mojego gabinetu. Wspólnie uda nam się pomóc Twojemu dziecku!

Psycholog dla firm – Warszawa Mokotów

Mokotów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Na jej terenie działa bardzo wiele firm. Jednak w obecnym świecie do skutecznego działania w zespole pracowniczym niezbędne są dobre stosunki w zespole i przyjazna atmosfera. Jeśli jesteś właścicielem firmy i zależy ci na zbudowaniu skutecznej i zmotywowanej kadry to zapraszam cię na trening interpersonalny. Podczas grupowych spotkań nauczę Ciebie i twoich pracowników jak dobrze funkcjonować w grupie ludzi.
W moich działaniach priorytetem jest również wygoda klientów, dlatego możesz umówić się na wizytę przez Internet, wybierając dogodny dla Ciebie termin. Zachęcam cię również do mailowego kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości. Często pytania zadawane przez moich klientów, pomagają mi lepiej ich zrozumieć i dobrać odpowiednie metody pracy.