Szkolenia i doradztwo. Agnieszka Wiśniak

POMÓŻ NAM POMAGAĆ – OFERTA Z MISJĄ

Jesteśmy w szczególnym momencie – pomocy obywatelom Ukrainy. Każdy podejmuje działania, na który jest gotowy.

Bardzo ważnym elementem wsparcia dla Ukraińców jest ich aktywizacja zawodowa. Nasi goście chcą pracować, nie chcą biernie korzystać z pomocy. To wzmacnia ich poczucie sprawstwa, przywraca podmiotowość, co pozwala lepiej radzić sobie z doświadczeniami, z którymi się mierzą.


Koncept w ramach wsparcia Ukrainie zatrudnia psychologów oferujących wsparcie w języku ukraińskim i rosyjskim.


Obecnie niewskazana jest psychoterapia osób uciekających przed wojną, ale potrzebne mogą być konsultacje, porady i inne formy wsparcia psychologicznego oraz interwencji kryzysowe

Jako organizacja możesz zaoferować osobom z Ukrainy, które właśnie zatrudniłeś/aś, lub gościom, którzy są przyjmowani przez pracowników

  • konsultacje, porady, interwencje kryzysowe i inne formy wsparcia psychologicznego w języku ukraińskim i rosyjskim dla dzieci i dorosłych. Zapisy tutaj

a także

  • webinary w języku ukraińskim, rosyjskim (dla osób przybywających do Polski) na temat m.in. adaptacji do nowych warunków, potrzeb, emocji związanych ze zmianą sytuacji, zasad radzenia sobie z trudną sytuacją i wspierania siebie. Poproś o przygotowanie oferty


Cały dochód z powyższych działań zostanie przeznaczony na wynagrodzenie dla psychologów z Ukrainy. W ten sposób pomożesz nie tylko pracującym psychologom, ale także ich klientom, którzy potrzebują wsparcia.

PSYCHOLOG
"ON DEMAND"
OFERTA DLA FIRM
MOBBING
I PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY
PROFILAKTYKA WYPALENIA ZAWODOWEGO
TRENING INTERPERSONALNY
WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE
SZKOLENIA ROZWOJOWE
COACHING
I MENTORING
WELL-BEING PRACOWNIKÓW
_DSC0032

Gabinet psychologiczny Warszawa

KONCEPT to nowoczesna firma oferująca szeroki zakres usług psychologicznych i szkoleniowych oraz prowadząca gabinet psychologiczny w Warszawie. Jako psycholog z wieloletnim doświadczeniem postawiłam sobie za cel stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym każdy będzie mógł znaleźć pomoc. Wykorzystując zdobywaną przez lata praktykę i wiedzę, dokładam wszelkich starań, aby pomóc wszystkim, którzy się do mnie zgłoszą. Pracuję w oparciu o nowoczesne i skuteczne metody, które sprawdziły się już w wielu przypadkach. W moim gabinecie psychoterapii w Warszawie wszyscy są mile widziani. Staram się odczarować niewłaściwe postrzeganie wizyt u psychologa, gdyż zdrowie psychiczne jest tak samo istotne jak fizyczne.

Czym się zajmuję?

Pomagam ludziom, którym los odebrał najbliższych, przeżywającym rozmaite traumy, a także tym, którzy wpadli w sidła depresji. Ponadto moje usługi obejmują nie tylko osoby dorosłe, ale także pary oraz firmy. Wspieram organizacje w przeciwdziałaniu wypalenia zawodowego pracowników, w działaniach antymobbingowych oraz oferuję interwencje kryzysowe w miejscu pracy lub gabinecie. Dbam o dobrostan klientów indywidualnych i pracowników organizacji. Posiadam szereg rozmaitych programów pomocowych i szkoleniowych, dzięki którym nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna.

Poprzez indywidualne podejście do każdej osoby potrzebującej pomocy, jestem w stanie błyskawicznie dobrać i odpowiednio dopasować dla niej działania, które mają na celu pomóc przebrnąć przez trudne chwile, nauczyć się radzić sobie z trudnościami. Dzięki temu masz pewność, że zgłaszając się do mnie, Twoje problemy nie zostaną zbagatelizowane.

Nieustannie się rozwijam i uczę, zdobywając rozmaite certyfikaty i uprawnienia, żeby cały czas zapewniać moim klientom najwyższe standardy terapeutyczne Co ważne, poza sesjami terapeutycznymi jestem także nauczycielem akademickim oraz coachem wspierającym pracowników w wielu firmach. Dzięki temu prowadzony przeze mnie prywatny gabinet psychologiczny w Warszawie, cały czas się rozrasta, a ja mogę pomagać na wiele rozmaitych sposobów.

Serdecznie zapraszam wszystkich poszukujących pomocy psychologa i nie tylko do skorzystania z mojego wachlarza usług. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, celem umówienia spotkania lub odpowiedzi na pytania dotyczące szczegółów naszej współpracy.

Pamiętajcie, psychika jest równie istotna co sprawność fizyczna, obie się dopełniają i potrzebują siebie nawzajem do prawidłowego funkcjonowania.